Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter Pluošto Transiveris Vieno Pluošto Konverteris 25 km SC 10/100M Singlemode Vieno Pluošto

  • €11.00
  • €10.23



  • Dalintis:

Papildoma informacija

Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter 10/100M Singlemode Vieno Pluošto 25 km SC Pluošto siųstuvas-imtuvas ir Imtuvas

Aprašymas:

HTB - 3100ab vienos rūšies vieno pluošto transiveris produktas gali išsaugoti pusė pluošto, duomenis dėl vieno pluošto ir 10/100 m normą, priimti ir siųsti, kur optinio pluošto išteklių yra labai taikoma.

Parametrai:

Sekite IEEE 802.3, IEEE 802.3 u ir 100Base-FX standartai

10/100 mbps duomenų perdavimo sparta

Palaiko full-duplex ir half-duplex darbo būdas

Suteikia standartinį RJ45 sąsajos ir SC pluošto sąsaja

RJ45 sąsaja palaiko tiek 10Mbps ir 100Mbps auto-derybų funkcija

RJ45 sąsajos su greitai perjungti funkcija

EMI Sertifikavimas: CE, FCC, VCCI, C-Tick

Skaidulų Tipas Singlemode

PK optinio pluošto sąsaja tipas

Bangos ilgis 1310nm 1550nm

Perdavimo atstumas 25 km

Didžiausias perduoti optinis galia -12.0 dBm

Minimali emisijos galia -19.0 dBm

Jautrumas -34.0 dBm

15.0 dBm optinio pluošto sąsaja nuostolių

LED Aprašymas:

LED

Spalva

Funkcija

FX 100

Žalia

Šviečia, kai 100Base-FX operacija

FX Link/ACT

Žalia

Šviečia, kai pluošto kabelio prijungimas nuotolinis prietaisas yra geras. Bliks, kai bet FX eismo yra

Galia

Žalia

Šviečia, kai +5V yra Maitinimas

FDX/Col

Žalia

Šviečia, kai visiškas dupleksinis režimas yra įjungtas. Mirksi, kai susidūrimas yra

TX 100

Žalia

Šviečia, kai 100Base-TX kabelis operacija

TX Link/ACT

Žalia

Šviečia, kai TP kabeliu su nuotolinis prietaisas yra geras. Mirksi, kai bet koks eismas yra prese

Komplektą sudaro: 1. Ethernet Media Converter*2vnt

2. Maitinimo Adapteris*2vnt( ES kištukas adpater gali pateikiamas pareikalavus .)

Žymos: skaidulų kanalo siųstuvas-imtuvas, pluošto sc, optinis siųstuvas-imtuvas, Pigūs skaidulų kanalo siųstuvas-imtuvas, Aukštos Kokybės pluošto sc, Kinijos radijo stotele optinis Tiekėjų.


  • Galia: Išorinis maitinimo
  • Bangos ilgis: 1310/1550nm
  • Prekės Pavadinimas: AUA
  • Modelio Numeris: HTB-3100AB
  • rodiklis: 10/100M
  • Jungtis: SC
  • Pluošto: vieno pluošto
  • Perdavimo Atstumas: 25 KM
  • Režimas: Singlemode
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)
  • Pakuotės Svoris: 0.65kg (1.43lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?




Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]