6600mAh nešiojamas baterija ACER AK.003BT.071 AK.006BT.074 AL10A31 AL10B31 AL10G31 BT.00603.114 BT.00603.121 LC.BTP00.128

  • €18.62



  • Dalintis:

Papildoma informacija

Kaip užsakyti baterija?

1. Įsitikinkite, kad akumuliatorius tinka jūsų nešiojamojo kompiuterio, naudokite "Ctrl+F" ieškoti " baterijos modelis iš Produktų Aprašymas .

2. Visos nuotraukos ir informacija šioje parduotuvėje yra nuorodos. 3. Baterijos 3.6 v & 3.7 V, 7.2 V & 7.4 V, 10.8 V & 11.1 V, 14.4 & 14.8 V, yra tiesiog skirtingi parametrai, tačiau tikrasis efektas yra tas pats , visos prekės yra pristatytos. Pastaba

1,, Dėl specifika baterijas, kai kurių šalių pirkėjams tik gali pasirinkti pardavėjo pristatymas

metodas, pirkti mūsų produktus(jūs galite ieškoti stebėjimo informaciją apie 17track.net.)

2, jei jūs neturite, ieškojo informacijos apie prekes, nesijaudinkite, Prašome nedvejodami kreipkitės į mus .

3, Pašto kodą, 97 ir 98 - Prancūzijoje negalima siųsti.

Pašto kodas 35-, 07-, 38 ir Balearen, Kanarų Salose, Las Palmas, Santa Cruz de Tenerife Ispanijos negalima siųsti.

Nešiojamas Baterija galėtų pakeisti šias dalis numeriai:

ACER

AK.003BT.071

AK.006BT.074

AL10A31

AL10B31

AL10G31

BT.00603.114

BT.00603.121

LC.BTP00.128

LC.BTP00.129

Nešiojamas Baterija taip pat suderinama su šiais modeliais:

ACER :

Aspire Vienas AO522

Aspire Vienas AOD255E

Aspire Vienas AOD257

Aspire Vienas AOD260

Aspire Vienas AOD270

Aspire Vienas AOE100

Aspire Vienas D257

Aspire Vienas D257E

Aspire One D260

Aspire One D260-2028

Aspire One D260-2097

Aspire One D260-2203

Aspire One D260-2207

Aspire One D260-2344

Aspire One D260-2365

Aspire One D260-23797

Aspire One D260-2380

Aspire One D260-2440

Aspire One D260-2455

Aspire One D260-2571

Aspire One D260-2576

Aspire One D260-2680

Aspire One D260-2919

Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G

Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G

Aspire One D260-2BQkk_XP316

Aspire One D260-2BQpu_XP316

Aspire One D260-2BQss_XP316

Aspire One D260-2Bkk

Aspire One D260-2Bp

Aspire One D260-2DQkk_W7625

Aspire One D260-2DQpu_W7625

Aspire One D260-2DQss_W7625

Aspire One D260-2DQuu_W7625

Aspire One D260-N51B/K

Aspire One D260-N51B/KF

Aspire One D260-N51B/M

Aspire One D260-N51B/P

Aspire One D260-N51B/S

Aspire One D260-N51B/SF

Aspire One D270

Aspire Vienas E100

Aspire one 522

Aspire one 722

Aspire vienas AO532h

Aspire vienas AO722

Aspire one AOD255

Aspire one AOD255 - A01B/B

Aspire one AOD255 - A01B/K

Aspire one AOD255 - A01B/W

Aspire one D255

Aspire one D255-1134

Aspire one D255-1203

Aspire one D255-1268

Aspire one D255-1549

Aspire one D255-1625

Aspire one D255-2107

Aspire one D255-2136

Aspire one D255-2184

Aspire one D255-2256

Aspire one D255-2301

Aspire one D255-2331

Aspire one D255-2333

Aspire one D255-2509

Aspire one D255-2520

Aspire one D255-2532

Aspire one D255-2583

Aspire one D255-2640

Aspire one D255-2670

Aspire one D255-2691

Aspire one D255-2795

Aspire one D255-2929

Aspire one D255-2934

Aspire one D255-2981

Aspire one D255-2BQ

Aspire one D255-N55DQ

Aspire vienas D255E

Aspire one happy

Aspire vienas happy2

už VARTAI

LT23

LT25

LT27

LT28

40 Prašome patikrinti akumuliatoriaus modelio, jei tai yra tas pats su mūsų baterijos modelis, tada jis tikrai gali būti naudojama nešiojamojo kompiuterio baterijos. Jei baterijos modelis jums reikia, nėra nurodyta pirmiau, prašome susisiekti su mumis.

Vežimą:

1. Prekės yra vežamos tik po apmokėjimo gavimo.

2. Mes laivas elementus per post office oro paštu ar kitomis express paslauga, pasiūlo pirkėjui.

3. Nemokamas pristatymas daiktus tik tam tikromis šalimis, prašome patikrinti laivybos ir packaing sąrašą informaciją. Už išsiuntimą išlyginimas ir greitai, galime siųsti daiktų, per kitus kurjerių sprendimas mums yra galutinė.

4. Pristatymo laikas dažniausiai priklauso nuo vietos situacijos ir pašto paslaugų.

UPS, Fedex, DHL ir TNT 3-7 darbo dienos.

EMS 5-14 darbo dienas

HK po 7-21 Dienos.

5. Jei jūs neturite gauti jūsų prekė laiku, prašau susisiekite su mumis iš karto dėl papildomos pagalbos.

6. Siekiant užtikrinti, kad gausite savo užsakymą mokestis nemokamas nuo importo, mes deklaruoja kaip "Dovana/mėginys" su mažos vertės ir importo mokesčiai arba mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

7. Mažesnę kainą neatspindi bendros kainos, kurią sumokėjo ar rinkos vertės produktus.

8. Nuleisti, mes remiame dropshipping. Prašome pastaba "dropshipping" dėl savo užsakymą pastaba.

Apmokėjimas:

Mes priimame mokėjimo paskirtas Keliauk.info tik( sąlyginio Deponavimo, T/T, western union, kredito kortelę ir kt.)

Jei jums atsiranda bet kuris mokėjimo problemų, kai jums padaryti užsakymą, prašome kreiptis į mus dėl pagalbos.

Grąžinimo Politika:

Prekės patikrino QC iki gimdymo, Jei jūs gaunate pažeistų elementų arba nekokybiškų daiktų, negalima spustelėkite "patvirtinti pristatymas" mygtuką, prašome fotografuoti juos ir kreipkitės į mus artimiausiu metu.

Straipsniai grįžo turi būti tos pačios būklės, kaip gauti ir originalioje pakuotėje ir turinį.

Mums reikės priimti ir tikrinti grąžą prieš grąžinimo ar keitimo, bus pateikti, return, laivybos mokestis bus apmoka pirkėjas. Mes neturime grąžinti siuntimo išlaidas.

Atsiliepimai:

Jei jus tenkina mūsų daiktų, prašome palikti savo aktyvų grįžtamąjį ryšį ir pasidalinti savo patirtimi su mumis. Jei turite kokių nors problemų, produktų ar paslaugų, prašome susisiekti su mumis išspręsti dar prieš jums palikti atsiliepimą.

Dėmesio: nedėkite metalinių daiktų sąlyčio su elektrodo lenkai nedėkite akumuliatoriaus į ugnį, jei sprogimo neardykite baterijos Prieš naudodami, patikrinkite, ar jis buvo apkaltintas, rekomenduojama naudoti įkroviklį arba originalus priedai, skirti savo chargi

Priimti prekes, patikrinkite pakuotės ir prekių, jei prarastas ar sugadintas, prašome atsisakyti. Jei gauna prekes, kad meaned jokių problemų ir laikomas ne viskas prarasta.

Žymos: baterija acer, nešiojamas baterija, nešiojamas baterija acer, Pigiai baterija acer, Aukštos Kokybės nešiojamas baterija, Kinija nešiojamas baterija acer Tiekėjų.


  • Pakuotė: Taip
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Modelio Numeris: AL10A31 AL10B31
  • Prekės Pavadinimas: ApexWay
  • pažymėta talpa: 7800mAh
  • Akumuliatoriaus Įtampa: 11.1 V/10.8 v
  • Suderinamos Prekės: Acer
  • nekilnojamojo Talpa: 6600mAh
  • Tipas: Li-Ion
  • Pakuotės Dydis: 30cm x 11cm x 5cm (11.81in x 4.33in x 1.97in)
  • Pakuotės Svoris: 0.55kg (1.21lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?




Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]