3pcs Trys lenkti Budos statulėlės bodhisatvos budizmas statula lauke atidaryti atlikti medienos amatų (drožyba Budistų didmeninė apdaila

 • €14.01
 • €13.03 • Dalintis:

Papildoma informacija

Vienas iš trijų šventųjų Vakarų

Shusheng Miao tranzito plačiai dovanoti žemės > į gyvenimą, todėl, Amitabha, pagal Epizodiniai patirtis

& nbsp; & nbsp; buvo teisės Tibeto vienuoliai, išgirdo Buda iškilmingai grynas žemę ir guolių dieviška Venus Williams Buda ir matė, aukščiausiojo ventumą gali jėga. Ne, šį kartą Tibeto vienuoliai atsargiai išvalykite Jiran stabilumo, proto, be prigludęs. Iki penkių eons laiko, galvoju, dalyvauti renkasi valgyti grynas, iškilmingai Buda, kad naudos visos būtybės gali, pavyzdžiui, yra kontempliacija, flied patogi pasaulyje wangfo patalpose, prašau pranešti Budos: "aš tik tikiuosi, kad Buda nepasiduoti praktika labdaros klausytis stebėjimo mintys, tokios kaip mano įžadus, šiandien turėtų visiškai atskleisti, kad pagal keturiasdešimt aštuonių norą

Trys piktogramos (5)

& praleido & praleido Metodas Tibeto vienuolis nustatyti po keturiasdešimt aštuonių įžadus, konkretaus tikslo, statymai iškilmingoje - geriau tėvynę. Savo darbštumu ralio praktikos budistų pasaulyje, atidaryti bendrąjį ne kliūtis, užuojauta transcendentinė grožio, nustatyta nuolatinė ilgai, labai ilgai laiko, yra ne nesugebėjimas susikaupti be variacijos. Neįtikėtinais 10 trilijonų, kad savo amžiaus ilgai išgyventi, aktyviai kultivuoti bodhisatvos begalinis prie linijos. Niekada pagimdė širdies godumas, hatreds, rūpesčius ir širdyse, visų žmonių. Nemanau, kad godumas, hatreds, rūpesčius ir manau, ne išorės spalva kvepalų susisiekti metodas. Galia gėda stiprus pasiekimas, nepriklausomai nuo jo skundų. Visą naštą, mažiau patenkinti, nėra dažų hatreds nežinojimo, širdies atidumas samadhi, pastovi neveikimo tyla, viskas aišku išminties. Jokių netikrų meilikavimui blogis širdyje, žvalumas, švelni meilė, visada imtis iniciatyvos, siekiant parodyti susirūpinimą, sveikinimai gailestingumo širdies. Drąsus stropiai jo ambicijos įžadus, apatinukai, niekada techninis pavargę. Ypatingą reikšmę siekti vaiskiai balta yra geras metodas, bounty interesus visų gyvų būtybių. Gerbti sanbao tarnauja mokytojai, nepaprastai iškilmingai savarankiškai kūno ir proto, svarbiausia gerai, kad visų gyvų būtybių, įgyti nuopelnus, pasiekimus.

& praleido & praleido Ann gyvena tuščias, ne, ne, tegul trijų paramos durų, ne fake draudžia nesilaiko pasaulyje būdą, kaip magija, pvz., nuo viso blogio vulgarus, nusidėję žalos vieni kitų žodžius ir poelgius. Visi minkštas meilės kalbos praktika, lelija kitiems ir gerumą. Pasiduodu dirvožemį nuo sosto, pašalina sodrios spalvos noro, ir rankas-apie praktiką šešių duonvaisiai (jackfruit), taip pat išmokyti jį pėsčiųjų šešių laipsnių dešimties tūkstančių eilučių. Kai begalinis nelaimė nuo gaminio darbo pavargęs. Su metempsychosis, jo norus ir troškimus, beribis vertybių saugojimo, natūralių plaukų, dabar turėtų. Nušvitimo nuėjo daugybė žmonėmis, gyventi tiesa išlaisvinimo aukščiausiąjį nušvitimą. Ar gimęs vyresnio šeimininkui, turtingas šeimas, galingas kasta. Arba raw stabdžių LiGuoJun varantys st. karalius. Ar gimė šeši norus dieną dievas, ir net brahmanas, Kings. Maistas, drabužiai, patalynė, medicininės paramos keturių dalykų atžvilgiu budos, Viešpats nuopelnus tiek daug negali pagirti numeraciją. Qi gardus valyti burną, kaip greenlotusFragrant. Poras organizme, skleidžiančių nerūdijančio samaris Config klanas bite, didžioji aromatas paplitusi nemokamai tūris pasaulyje. Išvaizda spalva teisinga, nepraleidžiant, kūno neapgadinta nuostabus. Rankos dažnai natūraliai gimdyti, begalinis lobiai, apranga, mityba, Jane Miao Hua Xiang, akvarelė Baogai, skaitiklis stick šaligatvio papuošalai produktus. Tokių, kaip kažką daugiau nei išnaudojama nuopelnus dangaus žmonės, visas pasaulis, viskas laisvę.

& nbsp; & nbsp; įstatymas Tibeto vienuoliai, šiandien tapo Buda šiandien į vakarus, iš šimtų tūkstančių ir milijonų teritorijoje šį Saha pasaulyje, pasaulyje Budos vardą vadinamas "laimės", nes Buda teisės Tibeto vienuoliai, buvo ten eons laiko.

ir pagal "Liūdesys theSaid: "prieš praeities" daugiau nesuskaičiuojamų milijardus eons laiko, yra pasaulyje vadinamas" ištrinti "," Lan pateikė "geras". Vienas bėgikas karalius vadinamas "ne daugiau, skaityti" Buda lobis, bodhičita į įsiurbimo iškilmingai Buda yra grynas žemę. Jis Vyakarana nuo tada į vakarus, Tsumoru Buda žemių, Zun Soundking Buda pasaulyje, hengheshashu ne šimtus milijardų eons laiko pasaulyje, įveskite antrą hengheshashu ne šimtus milijardų eons laiko, pasaulyje dar vadinamas "laimės" tuo metu, kai jūs galite tapti Buda, kaip "amitayus Buda". Amitabha, dėl praktikos, remiantis "liūdna" užregistravo Kinijoje įžadus, išduotas Ontario ir panašus į "wuliangshoujing".

& praleido & praleido Gimęs "visada buvo bodhisatvos, dar kartą pasakyti:" amitabha, prieš ribą laikas, kai nesuskaičiuojamų, princas ratų karalius, pavadinimą "neįtikėtinai geros kokybės", buvo šešiolika metų, iš bao nuopelnus žvaigždžių Wang Rulai, išklausyti metodas vedų Ronnie. Per septyniasdešimt litų, stropiai mokytis sunku, praktiškai, nėra miego, taip pat negalima atsigulti, pailsėti šiek tiek. Vėliau, devyni milijardai budos, jam prie budos pasakyti, prancūzų, visi gali būti išklausytas mokymosi praktika, toli nuo namų ir iškirpti pasaulyje, kad samana. Padaryti namo po samana, daugiau devyniasdešimt litų, praktikos vedos Ronnie, plinta į visas būtybes filosofinio atspalvio atitinkamai atviras dar kartą. Gyvenimą, pastangas plėtoti švietimą, siekiant, kad iki aštuonių milijardų jis, bodhičita. Produkto darbo pavargęs, kad nereikia sukti atgal. '

Žymos: Statulos & Skulptūros, Pigūs Statulos & Skulptūros, 3pcs Trys lenkti Budos statulėlės bodhisatvos budizmas statula lauke atidaryti atlikti medienos amatų (drožyba Budistų didmeninė apdaila.


 • spalva: 7cm aukščio, 10cm, didelis
 • Kategorijos: BUDA
 • Paviršiaus technologija: Poliravimo
 • Medžiaga: Mediena
 • Dydis: 7,10,12 cm
 • Regioninės Funkcija: Kinija
 • Temos: Budizmas
 • drožyba: atleidimas
 • Technologijos: drožyba mašina
 • Šablonų Projektavimo: Statula simbolius
 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)
 • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?
Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]